mojePuncochy.cz

Punčochová realita
Michelle Obamová a punčochy PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 76
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) m@k   
Sobota, 30 Květen 2009 21:41

Michelle Obamová, nová první dáma U.S.A., se mnohokrát za poslední měsíce, kdy je středem zájmu médií, objevila na veřejnosti naboso. Americké ženy mají nový námět k přemýšlení: Jsou punčochové kalhoty/punčochy hodné zavržení?

Celý článek...
 
Punčochy a etiketa PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 56
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Mák (se svolením p. Ladislava Špačka)   
Úterý, 25 Březen 2008 15:14

pumps.jpgKdykoliv mám nějakou pochybnost v otázkách moderní etikety, ihned sáhnu po Velké knize etikety pana Ladislava Špačka. A když paní Marie zde ve fóru otevřela téma s otázkou, zda je možno jít na ples naboso, není divu, že jsem začal své pátrání po odpovědi, právě v této oblíbené příručce. Cenný zdroj informací, o společenském aspektu punčoch, mi poskytly také odpovědi Ladislava Špačka v internetových diskusích, například k pořadu České televize Etiketa, které, s laskavým svolením autora, nyní budu citovat.

Celý článek...
 
Co kupují ženy, a co muži? PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Katka a Mák   
Pátek, 13 Červenec 2007 17:45

fm_stat.jpgDámy, napadlo vás někdy, jestli si kupujete právě to, v čem by vás rád viděl on? Pánové, přemýšleli jste, jestli své drahé nekupujete to, co by si ona sama nepořídila? Správný odhad reakce druhé strany může někdy hrát zásadní roli (ať jde o nalezení shody nebo o provokaci). Pokud se týká punčoch a podvazkových pásů, můžeme se pokusit o zajímavou konfrontaci na základě dlouhodobé prodejní statistiky obchodu mojePuncochy.cz.

Celý článek...
 
Punčošky pro Popelku PDF Tisk Email
Napsal(a) Katka   
Neděle, 06 Květen 2007 10:31

strevicek.jpgPaní Evu Hruškovou můžeme znát jako herečku, zpěvačku nebo scénáristku. Ve filmu jsme ji mohli vidět například v roli Popelky. Své životní poslání našla v "divadle pro děti". Před dětmi se paní Eva cítí ve svém živlu, hraje si s nimi, zpívá a povídá. O jejích současných aktivitách se můžete dozvědět na stránkách Divadla Evy Hruškové a Jana Přeučila. Není divu, že nás velice potěšilo, když se paní Eva stala zákaznicí SHOP.puncochy.com , a navíc nám napsala pěkný dopis, který, s jejím laskavým svolením, zveřejňujeme.

Celý článek...
 
Rozhovor s MISS www.puncochy.com 2007 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 9
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) m@k   
Pátek, 13 Duben 2007 12:30
Se stejným napětím, jako pravděpodobně většina návštěvníků tohoto serveru, jsem sledoval průběh soutěže MISS www.puncochy.com 2007 a měl jsem radost z účasti každé nové kandidátky, která se do soutěže přihlásila. A protože se jednalo o soutěž, máme také vítězku - je jí paní Pavla, která ochotně odpovídala na moje dotazy.Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL