mojePuncochy.cz

Rady a návody
Tajemství striptýzu (úryvek z knihy Supersex) PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 54
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Tracey Coxová   
Neděle, 24 Květen 2009 10:01

Je vrcholem jeho fantazie to, jak se pro něj svlékáte? Přinutila jsem všechny své mužské přátele přečíst si tuto pasáž hned, jak byla hotová, a zeptala jsem se: „Pokud by to tvoje partnerka pro tebe udělala, zapůsobilo by to na tebe?“ „Zapůsobilo?!?“ vyhrkl ze sebe můj přítel Sean, „to je slabé slovo! Padl bych na kolena, kdyby moje holka pro mne udělala něco takového.“ (Mimochodem: Co jí to třeba navrhnout?)

Celý článek...
 
Přes nebo pod? (řešení á la Cleopatra) PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Katka   
Úterý, 27 Květen 2008 00:13
panty_intro.jpgJedním z dilemat okolo nošení punčoch na podvazky je, zda nosit kalhotky přes nebo pod podvazkový pás. Pro nošení kalhotek „přes“ jasně hovoří praktická stránka věci, a to především při dlouhodobém nošení, kdy se pravděpodobně nevyhneme použití toalety.
Celý článek...
 
"Unavené" silikonové proužky? PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Katka   
Pondělí, 20 Listopad 2006 22:46

Dámy, měly jste někdy problém se sjíždějícími samodržícími punčochami, protože silikonové proužky ne a ne držet na svém místě? Příčiny problému mohou být různé (např. praní v nevhodném přípravku), ale spolehlivé řešení známe jediné: StaysPut hold-up gel!

Celý článek...
 
Jak používat AirStocking PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Katka   
Neděle, 28 Květen 2006 15:35
I punčochová elegance má své limity a mohou nastat situace, kdy si jednoduše nemůžete punčochy vzít. Pro dámy, kterým na vzhledu nohou přesto záleží, existuje i pro tuto situaci řešení: AirStocking. Přestože japonský výrobce o AirStocking nadšeně hovoří jako o náhradě skutečných punčoch, jedná se spíše o velice kvalitní a snadno aplikovatelný make-up na nohy ve formě tekutého pudru. AirStocking stačí jen nastříkat, rozetřít dlaněmi a můžete jít. AirStocking osahuje zvlhčující a zpevňující složky a je voděvzdorný. Zároveň funguje na nohou jako účinný UV filtr.
Celý článek...
 
Jak přesvědčit ženu, aby nosila punčochy PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 13
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Mrs. Nails (překl. Mák)   
Pondělí, 01 Květen 2006 20:50

(Návod pro muže)

Proč, navzdory informacím, někteří lidé dělají tak často špatná rozhodnutí? Proč ženy kupují punčocháče?

Přes jejich zřejmé zdravotní a sociální nevýhody se punčocháče stále nosí. Starých zvyků se totiž jen těžko zbavujeme. Pokud se však skutečně o svou partnerku zajímáte, je přímo vaší povinností ji o výhodách nošení punčoch přesvědčit.

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL