mojePuncochy.cz

Pretty Polly Link-Up PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Katka   
Středa, 01 Únor 2006 15:00

Možná jste se v lednovém čísle pánského magazínu Men's Health dočetli, že v našem obchodě nyní můžete zakoupit punčochovou novinku s názvem Pretty Polly Link-Up. Na základě četných dotazů, které tato zpráva vyvolala, jsme se rozhodli napsat o konceptu Link-Up něco více ve snaze Vám jej přiblížit a vysvětlit, proč si myslíme, že si zasluhuje právě Vaši pozornost.

Je obecně známo, že punčochy lze na nohou držet za pomoci podvazkového pásu a podvazků nebo silikonovými proužky či pružným lemem. Kromě těchto, dnes již tradičních způsobů uchycení, známe ještě jednu možnost - punčochy na háček. S tímto nápadem přišla Pretty Polly, firma s tradicí výroby punčoch již od roku 1930. (Mimochodem své krásné jméno společnost dostala od své zakladatelky, dcery dostihového sázkaře, po jedné závodní klisně.)

V čem tedy koncept Link-Up spočívá? Především v tom, že místo tradičních podvazků, se punčochy Link-Up přichycují pomocí speciálního plochého háčku, který je součástí okraje punčochy na přední straně. (Háček připomíná háček odnímatelného ramínka podprsenky, jen je trochu větší.) Není potřeba podvazkový pás - punčochy se připevňují přímo ke kalhotkám, které mají k tomuto účelu dvě poutka. Díky vynechání celé délky podvazku dosahují punčochy dosti vysoko a je zřejmé, že se jedná o výborné řešení pro použití spolu s krátkými sukněmi. Tento účel měl pravděpodobně na zřeteli i výrobce, když pučochy navíc opatřil velice nízkým lemem. Samotné ploché provedení upínání vylučuje možné obavy, že by se na sukni cokoliv rýsovalo.

Kalhotky, v možném provedení jako bokové nabo tanga, jsou bezešvé, z kvalitního materiálu a lze je nosit bez omezení i samostatně. Kromě volby typu kalhotek je možné se při výběru soupravy rozhodnout pro punčochy hladké průhledné, neprůhledné nebo síťované. Samostatné náhradní punčochy pak lze dokoupit zatím pouze hadké průhledné.

Přestože nositelky a obdivovatelé tradičních punčoch a podvazků mohou přistupovat k tomuto jedinečnému konceptu s jistou počáteční nedůvěrou, je jisté, že Link-Up vnáší do problematiky nošení punčoch novou funkčnost a jiskru; o tom svědčí i nebývalý zájem ze strany zákaznic.
I tentokrát v Pretty Polly vsadili na správného koně

Kompletní nabídku Pretty Polly Link-Up najdete zde.

 
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé