mojePuncochy.cz

Co kupují ženy, a co muži? PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Napsal(a) Katka a Mák   
Pátek, 13 Červenec 2007 17:45

fm_stat.jpgDámy, napadlo vás někdy, jestli si kupujete právě to, v čem by vás rád viděl on? Pánové, přemýšleli jste, jestli své drahé nekupujete to, co by si ona sama nepořídila? Správný odhad reakce druhé strany může někdy hrát zásadní roli (ať jde o nalezení shody nebo o provokaci). Pokud se týká punčoch a podvazkových pásů, můžeme se pokusit o zajímavou konfrontaci na základě dlouhodobé prodejní statistiky obchodu mojePuncochy.cz.

Černé punčochy

Černé punčochy jsou zcela jistě zajímavý fenomén. Prakticky každý druh punčoch, vyráběný ve více barevných variantách, se dodává také v černé. Černé punčochy se periodicky objevují v top seznamu módních trendů. Domníváme se, že se těší přízni ženské části populace více v souladu s těmito módnímu trendy, zatímco sympatie mužů jsou, v tomto ohledu, o něco stálejší a souvisí s vizuálním vnímáním.

 

chart_fm_black.jpg

Typickými zástupci této skupiny jsou například:

Všechny černé punčochy najdete zde.

 

Bílé punčochy

Přestože nedosahují takové popularity jako černé punčochy, mají dost příznivců na straně mužů. Jejich oblíbenost u žen zřejmě spočívá v možnostech kombinace s různými barvami oblečení. Nikoliv nepodstatnou roli hrají bílé punčochy jako součást svatebních rób nevěst.

chart_fm_white.jpg
Typickými zástupci této skupiny jsou například:

Všechny bílé punčochy najdete zde.

 

Podvazkové pásy versus samodržící punčochy

Podvazkové pásy svádějí bitvu o místo na slunci se samodržícími punčochami skoro stejně urputně, jako bojují jejich zastánci a odpůrci. Z části jde o vizuální stránku (nechť promluví muži), z části jde o praxi v nošení (a samozřejmě volbu správného pásu i punčoch) a z části je tento boj otázkou ekonomickou, neboť punčochy na podvazky jsou skoro vždy levnější než samodržící, při stejné úrovni kvality. Nošení punčoch na podvazky vyžaduje od žen více péče, se samodržícími punčochami to mají o něco snazší. Má to vliv na rozhodování?

chart_fm_sbelts.jpg
Typickými zástupci této skupiny jsou například:
Všechny podvazkové pásy najdete zde.
chart_fm_hold-ups.jpg

Typickými zástupci této skupiny jsou například:

Všechny samodržící punčochy najdete zde.

 

Punčochy se zadním švem

Punčochy se zadním švem jsou atributem elegance. I když existují i punčochové kalhoty, které je imitují, mohou muži, při spatření nohou zdobených zadním švem, počítat se zvýšenou pravděpodobností, že jde o punčochy. Z pohledu ženy, jsou punčochy se švem vhodným doplňkem k formálnímu oblečení, s menší pravděpodobností užití v každodenním oblékání. Obliba u žen pravděpdobně vychází z vysokého faktoru upoutání pozornosti.

chart_fm_seamed.jpg
Typickými zástupci této skupiny jsou například:

Všechny punčochy se švem najdete zde.

 

Síťované punčochy

Síťované punčochy jsou zcela jistě nejvýraznějším klasickým druhem punčoch. O jejich historii i současném postavení píšeme v článku O síťovaných punčochách, takže k výsledku pouze podotýkáme, že plně potvrzuje náš předpoklad aktivnější reakce žen na módní trendy.
chart_fm_fihnets.jpg
Typickými zástupci této skupiny jsou například:

Všechny síťované punčochy najdete zde.

Punčochy s výraznou krajkou

Dalo se předpokládat, že výrazná krajka bude častou prioritou zákaznic. Je to charakteristký znak většiny ženského prádla, a proto obliba punčoch s krajkou u žen by pro nás neměla být překvapením. Pro muže je zase shlédnutí krajky punčochy neklamným znamením, že se jedná o punčochy, což je, jak jsme přesvědčeni, z obecného hlediska věc pozitivní a z mužského pohledu je její zjištění vítané.
chart_fm_wlace.jpg

Typickými zástupci této skupiny jsou například:

Všechny punčochy s výraznou krajkou najdete zde.

 

Lesklé punčochy

S punčochami s leskem, je to podobné jako s černými punčochami: módní trendy je střídavě připouštějí a zatracují, zatímco u mužů se těší konstantním sympatiím. Pokud se týká použití, jejich doménou by měl být večer, kdy je jejich efekt, v umělém osvětlení, nejvýraznější.

chart_fm_shiny.jpg
Typickými zástupci této skupiny jsou například:

Všechny punčochy s leskem najdete zde.

 

Cena za punčochy

Kdo myslíte, že je ochoten vynaložit více peněz za jeden pár punčoch - ženy nebo muži? Odpověď je docela překvapující a pokud byste hádali jinak, vězte, že nejste sami. Průměrná částka, kterou zaplatí za jeden pár punčoch je stejná pro ženskou i mužskou část zákazníků obchodu mojePuncochy.cz.

(Kdo nemá rád nerozhodný stav, nechť zví, že ženy utratí za jeden pár o necelé 2 koruny více Innocent)

 

chart_fm_price.jpg

 

 

 
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé